1. Bendrosios nuostatos

1.1. Ši privatumo politika reglamentuoja Paminkla.lt tinklalapio (toliau – tinklalapis, tinklalapio administratorius) ir paramos teikėjo (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų tvarkymo, saugojimo ir rinkimo tvarką bei principus, remiantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais teisės aktais.

1.2. Tinklalapyje nurodydami savo asmeninius duomenis, sutinkate, kad tinklapio administratorius juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatyta tvarka, priemonėmis ir tikslais.

  1. Asmens duomenų rinkimas, saugojimas

2.1. Tinklapio administratorius vadovaujasi žemiau pažymėtais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:

2.1.1. Asmens duomenys renkami teisėtais ir apibrėžtais tikslais.

2.1.2. Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.

2.1.3. Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems yra suteikta tokia teisė.

2.1.4. Visa informacija apie tvarkomus asmenius duomenis yra konfidenciali.

2.2.  Tinklapio administratorius gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė ir kita tinklapio susisiekimo formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

2.2.1. informavimui apie veiklą, susijusią su paslaugos teikimu ir panaudojimu;

2.2.2. spręsti iškilusius klausimus, susijusius su paslaugos teikimu;

2.2.3. vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

3.1.3. Tik LR įstatymų nustatyta tvarka.

Slapukai (angl. cookies)

 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, įrašome informaciją (slapukus, angl. „cookies“), kurią naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos

Tinklalapio administratorius turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami tinklalapyje, privatumo politikos skiltyje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Portalo administracija pasilieka teisę keisti taisykles.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite su mumis info@paminkla.lt

Close Menu
error: Turinys saugomas !!