Aukščiausios rūšies Granitinė skalda

Granitinė skalda – vienas estetiškiausių ir tuo pačiu praktiškiausių kapavietės dengimo būdų. Granitinė skalda gaunama iš granito likučių, kurie vėliau papildomai smulkinami iki tam tikros frakcijos, yra perplaunami ir suskirstomi maišeliais. Būtent tokią granitinę skaldą siūlo ir Paminkla.lt – švarią, kokybišką ir svarbiausia – labai įvairią, tad kiekvienas gali rasti tokią, kokia atrodo geriausiai deranti kapavietėje.

Ypač pamėgta baltos spalvos granitinė skalda, kuri sukuria lengvumo ir paprastumo įspūdį. Taip pat anksčiau aktyviai karaliavo ir juodos bei pilkos spalvų skaldos, kurios tolygiai padengia visą paviršių. Granitinė skalda ne tik gražiai atrodo, tačiau yra funkcionali, kadangi padeda žolėms neaugti, nereikia skirti daug priežiūros kapavietės tvarkymui. Po skalda dedama plėvelė, kuri izoliuoja žemę nuo deguonies ir taip išvengiama žolių augimo, skalda atrodo gražiai ištisus metus.

Kapavietės įrengimas – pagal kliento poreikius. Paminkla.lt įgyvendins juos! Nuolatos atnaujinamą darbų galeriją rasite prisijungę prie mūsų facebook puslapio.

Close Menu
error: Turinys saugomas !!